PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527631}

Czarny chleb

Pa negre
6,6 754
oceny
6,6 10 1 754
Czarny chleb
powrót do forum filmu Czarny chleb

Bardzo mi się podobał, ale nie wiem co mam o nim sądzić;p Muszę się najwyraźniej przespać i to kilka nocy, żeby wysunąć jakieś wnioski:) A jakie są wasze wrażenie i wreszcie co istotnego ten film próbuje nam przekazać według waszego zdania? bo ja potrzebuje chyba kilka dni by dojść do siebie po tym zjawiskowym filmie.

ocenił(a) film na 7
mariouszek

masz rację, troche dziwny film choć to dodaje mu uroku - sądziłem że właczam film typowy na zaśnięcie a tu film mnie wchłonął w historie :)) troche przypominał mi "kręgosłup diabła" choć wiem że historie całkiem inne ale miejsce i czas akcji zbliżony....
Ten kto pisal opis filmu chyba go nie widzial, bo dużo bzdur wypisanych...
warto obejrzeć bo to dobre europejskie kino 7/10

ocenił(a) film na 8
mariouszek

Ten film najlepiej obejrzeć dwa razy.

ocenił(a) film na 8
kubus_19

chyba masz racje, trzeba będzie zobaczyć 2 raz...

ocenił(a) film na 8
kubus_19

Chyba racja... W każdym razie póki co wydaje mi się że to film przede wszystkim o tym, że wojna upadla wszystkich, zaś wszelkie ideały prędzej czy później giną przez nią. Pesymistyczne strasznie... Nagród Goya bym trochę zabrał, w tym za film roku i reżyserię, zasłużone jednak te dla aktorów, za zdjęcia i scenografię.

ocenił(a) film na 10
Sqrchybyk

a co ten chłopiec mówi na końcu? moje napisy skończyły się na pytaniu 'kim była ta dziwna kobieta'...

ocenił(a) film na 8
Koltunek

Mówi: "Ktoś mojego miasta z paczką dla mnie". Wyrzekł się matki...

ocenił(a) film na 10
Sqrchybyk

Dzięki, tego mi brakowało do pełnego obrazu!

Koltunek

"kobieta ze wsi przyniosła paczkę"
myślę, że chciał bronić swoich ideałów i wznieść się wysoko, dlatego musiał szybko dorosnąć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones