PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459831}
6,4 314
ocen
6,4 10 1 314
Jusqu'à toi
powrót do forum filmu Jusqu'à toi

jakby ktokolwiek miał lub wiedział skąd mogę ściągnąć napisy do tego filmu, to prosiłabym o wiadomość albo umieszczenie linku do nich.
z góry wielki dzięki :)

martatram

Masz je już może ? Jeśli tak, mogłabyś podać do nich linka, albo wysłać mi na maila ?

olucha92

masakra z tymi napisami - przewaliłem cały internet - film ukazał się w czechach na dvd - udało mi się ściągnąć, ale w opcji 'napisy' są tylko napisy czeskie :)

farysej

a angielskie chociaż ma ktoś?:)

ocenił(a) film na 4
Kedda

Też szukałam, bo mój francuski jest raczej kulawy, ale nie znalazłam. Obejrzałam i raczej się zawiodłam.

martatram

Gdyby ktoś jeszcze szukał udało mi się znaleźć angielskie: http://subscene.com/english/Jusqu-toi/subtitle-362167.aspx . Nie mam pojęcia na ile są zgodne z tym co faktycznie się tam mówi, aczkolwiek wyglądają ok ;)

ocenił(a) film na 7
Agaatka

dzięki wielkie! ;-) polskich napisów jeszcze nie ma, miejmy nadzieję, że komuś zechce się przetłumaczyć. ;-) po cichu na to liczę. ;-D

Airad_

i jak film? dorwał ktoś polskie napisy?

Agaatka

OGROMNE dzięki Agaatka:)

Kedda

nie, w sumie to nie polecam absolutnie napisów, wygląda na to, że ktoś to przetłumaczył czymś w stylu google tłumacz...

ocenił(a) film na 7
Kedda

Jedyne dostępne napisy w internecie są po czesku :/ "Tłumaczenie zawodowe" czyli pewnie na takiej samej zasadzie jak nasze tłumaczenia tytułów filmów. Oprócz tego są jeszcze napisy po angielsku, ale właśnie przetłumaczone translatorem z czeskiego i więcej chyba da się zrozumieć po czesku :) Można znaleźć jeszcze wersję po rosyjsku bo rosjanie zrobili dubbing i nazywa się to Dzhek i Dzhill Lubov na chemodanah.

Agaatka

Tyle podziękowań a niestety okazuje się, że nie ma za co... ale czuwam, w końcu ktoś kiedyś musi zrobić te napisy, dzisiaj miałam w planach zobaczyć film no i okazało się jakie to napisy... Film krąży pod nazwą: Every Jack has a Jill, jeśli ktoś może sobie pozwolić na oglądanie filmu z internetu to przemknęły mi wersje z napisami na youtube, do torrentów też już mogą być dołączane... . Szkoda, że tyle z tym problemu, bo chciałabym go w końcu zobaczyć :).
Pozdrawiam wszystkich szukających napisów i mam nadzieję, że się to nam uda! ;D.

Agaatka

odświerzam temat. ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

burli

http://www.allsubs.org/napisy/szukaj-napisy/Jusqu'%C3%A0+Toi+/ tylko wersja angielska

ocenił(a) film na 6
martatram

przekopałem wszystko, i wyżej podane linki ( np. przez hiro77777), i są tylko english z czeskiego przetłumaczone translatorem--- nie da się tego czytać nawet, bo są kompletnie bez sensu....jeśli ktoś zna english to można załapać mniej więcej treść filmu, bo sporo rozmawiają w english właśnie, kwestii francuskich można sie tylko domyślać.....

martatram

PRZYŁĄCZAM SIĘ - PROSZĘ O NAPISY DO TEGO FILMU !!!!!!

martatram

Ja również przyłączam się do prośby;)

martatram

podłączam się po raz wtóry.

burli

no i ja też :)

ocenił(a) film na 5
martatram

Polskie napisy są w przygotowaniu. Jeśli kogoś to jeszcze interesuje, może śledzić postęp na N24.

ocenił(a) film na 5
martatram

Napisy gotowe. Bez problemu powinniście je znaleźć ;)

ocenił(a) film na 6
martatram

Mam ten film przynajmniej rok czasu i tez mialem ten sam problem, w koncu sie poddalem i zapomnialem o nim zupelnie, ostatnio sprobowalem sciagnac znow napisy...i juz sa :) (przez napi-projekt). Obejrzalem film,i jest on niezły,tzn mozna obejrzec, ale bez rewelacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones