PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=855133}

Komedianci debiutanci

Un triomphe
6,4 980
ocen
6,4 10 1 980
Komedianci debiutanci
powrót do forum filmu Komedianci debiutanci
markowaw

Film jest genialny...naprawdęwarto.

ocenił(a) film na 4
Magga1234

Uwaga, możliwy spoiler!

Mnie z kolei rozczarował. Rozumiem, że skoro jest na faktach, głupio byłoby zmieniać bieg historii, ale opowiedziany w ten sposób zupełnie mnie nie porwał. Cały czas czekałam na zwrot akcji, natomiast finalnego entuzjazmu zupełnie nie rozumiem. Co tu gloryfikować? Więcej napisać nie mogę, bo nie chcę spoilerować.

injustice

Każdy ma prawo do swojej opinii...Monolog na końcu świetny i b becketowski.Film m.zd. został zasłużenie nagrodzony..Skoro na faktach, to zakończenia nie da się zmienić...

ocenił(a) film na 4
Magga1234

Ależ oczywiście, że każdy ma prawo. Dlatego napisałam, że MNIE rozczarował :)

ocenił(a) film na 6
Magga1234

Dla mnie film poprawny. Niestety przewidywalny i czekalo sie na final. Mial byc w stylu Becketta i chyba o to chodziło. Tak czy inaczej...jest ok...ale szału nie ma. Pomimo tego nie żałuje czaau na seana

sowanna

Tylko, że to jest film oparty na faktach, więc takie zakończenie zostało podyktowane tym, że tak właśnie było w rzeczywistości...

ocenił(a) film na 6
Magga1234

Wiem, potrafię czytać. Historii nie znalam i nie ma tu to znaczenia, chidzi bardziej o poprowadzenie, rezyserie. Moge miec takie wrazenia, prawda?

sowanna

Ok...tylko po ta bierna agresja..

ocenił(a) film na 6
Magga1234

Wzajemnie :)

sowanna

Jeszcze nie koniec?..

sowanna

Tylko, że to jest film oparty na faktach, więc takie zakończenie zostało podyktowane tym, że tak właśnie było w rzeczywistości...

ocenił(a) film na 6
markowaw

A gdzie można obejrzeć? Pomimo różnych opinii, ja bardzo chcę obejrzeć. Jestem fanką obu Panów.. od czasów obejrzenia "Jeszcze dalej niż północ".))

ocenił(a) film na 7
Lysiczka

Tylko że tu nie ma "tego drugiego" :p. A film grają w różnych kinach, można pójść, był dobry, ale nie trzeba, bo nic w nim świetnego według mnie.

ocenił(a) film na 6
tytus202

Poszukam, dziękuję. Dany Boon wyprodukował. Szkoda, że nie zagrał. Uwielbiam ten duet :)

Lysiczka

Film oparty na faktach, mnie się b podobał, już niestety schodzi z ekranów, film dostał nagrody, ale jak widać po komentarzach zbyt wyrafinowany i trochę niezrozumiany dla polskiej publiczności. Ale polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones