PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=806735}

MILF

5,1 11 750
ocen
5,1 10 1 11750
MILF
powrót do forum filmu MILF

Po przeczytaniu komentarzy tylko moge potwierdzić, zeby go docenic trzeba byc kobieta, najlepiej przedzial wiekowy 30+. Osobiscie podobal mi sie :) i szkoda ze ma tak niska ocene. Zanizaja ja pewnie mlodzi ludzie myslac ze to komedia w stylu "American Pie", "Wieczny student" itp.

ocenił(a) film na 7
mroczna_koza

Ja nie jestem kobietą i myślałem właśnie,że to będzie jakaś nudna komedia w stylu "American Pie" ale przyjemnie sie oglądało,5 to troche z niska ocena dlatego filmu ale każdy ma swój gust,dla mnie film dobry

mroczna_koza

Te który wymieniłaś to totalne dno ;D

ocenił(a) film na 4
mroczna_koza

Ja oceniłem film na 4 i już piszę dlaczego. Tak mam w momencie pisania tego komentarza 25 lat i może faktycznie nie jestem kobietą 30+, ale ten film jest bardzo słodko-gorzki. Z jednej strony rozumiem, że trzeba się śmiać z rzeczy przykrych aby je osłodzić niemniej to jest ten sam przypadek humoru jak w Dzienniku Bridget Jones. Te kobiety w filmie są szalone i chcą szumieć - problem polega na tym, że ostatecznie nigdy im to nie da poczucia spełnienia na dłuższą metę - to są postacie tragiczne, a nie komiczne. A sami młodzi są grubymi nićmi szyci aż do przesady. Gagi są przewidywalne i oparte na stereotypach krzywdzących młodsze generacje - sikanie po autach, zero znajomości popkultury i kultury jako takiej, a w głowie tylko jedno - jasne, tak wyglądają pustaki, a nie cała generacja. Na marginesie "młodzi ludzie" według tego filmu nie mieliby pojęcia czym jest "American Pie" i "Wieczny student", a nie trzeba być znawcą kina, żeby wiedzieć, że te filmy istnieją nawet jak się ich nie widziało - także jak dla mnie całokształt filmu jest zwyczajnie karykaturalny i osadzony w stereotypie, a nie rzeczywistości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones