PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519006}

Związani

Pouta
5,8 61
ocen
5,8 10 1 61
Związani
powrót do forum filmu Związani

zakończenie

ocenił(a) film na 8

prosiłbym kogoś o streszczenie zakończenia filmu. Dziś oglądałem go w ramach WFF, ale niestety musiałem wyjść w momencie kiedy Klara wchodzi do mieszkania, w którym czekał na nią Antonin

ocenił(a) film na 9
icek_3

Fałszerstwo, szybko wychodzi na jaw. Antonin próbuję jakoś ją zachęcić, udać sympatycznego, częstuję ją alkoholem, ale nieustannie się plącze i gubi w zeznaniach, także, kiedy dziewczyna nie chcę mieć z nim kontaktu, on staję się jeszcze bardziej nerwowy i nie wypuszcza jej z mieszkania. Zaczyna wrzeszczeć na nią i mówić, jaki jest nią zafascynowany i jak wszystko co robił, było czynione z myślą o niej. Cała sekwencja, w mieszkaniu, jest generalnie raczej groteskowa. Klara mówi mu w końcu, że jest żałosny i ucieka.
Nie pamiętam dokładnie ostatnich scen, ale Antonin pozostaję bezsilny, wobec całego przebiegu sytuacji.
Film kończy się sceną, w wodzie, w której jest zanurzony główny bohater i wypowiada, charakterystyczne słowa.
<oglądałem w Cieszynie, na "Kinie na granicy", tam mieli z kolei, problemy z kopią i polskimi napisami xp>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones